Komunikat prasowy

04.10.2010

Pekao rozdaje Pluszaki

Pekao rozpoczyna kolejny konkurs promujący transakcje bezgotówkowe dokonywane kartami płatniczymi. Tym razem do wygrania są nagrody gwarantowane: pluszaki. Klienci, w zamian za dokonanie transakcji bezgotówkowych, będą mieli do wyboru 4 zwierzaki - poduszki.

Konkurs, w którym nagrodami jest 11 111 poduszek – pluszaków, rozpoczyna się 4 października 2010 r. Zasady udziału w nim są bardzo proste. Posiadacze kart Maestro oraz MasterCard wydanych przez Bank Pekao SA, którzy od dziś do 15 listopada dokonają minimum 3 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę, zachowają potwierdzenia i zgłoszą się do wybranego Oddziału banku otrzymają nagrodę – pluszaka. Zgłoszenie transakcji możliwe jest także drogą pocztową.

Nagrodami są cztery wyjątkowe poduszki – pluszaki w kształcie zwierzaków. Można je odbierać w 160 oddziałach Banku Pekao SA do 15 listopada 2010 r. lub do wyczerpania puli nagród. Każdy uczestnik może wziąć udział w promocji wielokrotnie, za każdym razem zgłaszając minimum trzy transakcji, i w ten sposób zwiększyć szansę na zebranie całej kolekcji pluszaków. Więcej informacji o konkursie, a także regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.pekao.com.pl/poduszki.

Konkursy związane z kartami płatniczymi stały się w Banku Pekao SA swoistą tradycją. W tym roku klienci mieli już szansę rywalizować o wycieczki do 7 atrakcyjnych miejsc na świecie, m.in. Peru, Meksyku, czy Brazylii. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Klienci podczas 7 tygodni jego trwania zarejestrowali aż 17 tys. transakcji, a ogólna liczba transakcji bezgotówkowych wzrosła o ponad 10% w porównaniu z takim samym okresem roku ubiegłego. – mówi Dorota Żak, dyrektor Biura Rachunków. Pekao stara się promować transakcje bezgotówkowe, wprowadzając co jakiś czas atrakcje dla klientów, którzy płacą kartami. Obecnie mamy konkurs „Płać kartą – przytul nagrodę”, ale już od ponad roku towarzyszy nam też stały  program rabatowy „Płać kartą, bo warto”, w którym klienci, płacąc kartami Banku Pekao SA  u Partnerów programu,  mogą uzyskać rabaty w wysokości nawet do 50% – dodaje.  

„Płać kartą, bo warto” – program rabatowy dla osób, posługujących się dowolnymi kartami Pekao, pozwala skorzystać z wielu zniżek na różne produkty i usługi. Bank stara się, by każdorazowo oferta rabatowa była dostosowana do aktualnych potrzeb klientów. Na początek nowego roku akademickiego klienci mogą skorzystać z upustów na wybrane podręczniki w sieci księgarń Bookland, Traffic Club, IURIS PRUDENTIA czy warszawskiej Księgarni Ekonomicznej, kursy językowe w British School oraz rabatów na bilety do Parku Wodnego w Krakowie i do kina Atlantic w Warszawie na seanse 3D.

 

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów.

Bank Pekao SA w 2010 roku otrzymał tytuł "Najcenniejszej polskiej firmy 2009 r." tygodnika "Newsweek" i AT Kearney Czterokrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008, 2009 oraz 2010 przyznawany przez magazyn „Euromoney”, tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu „Global Finance”, a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku  2009, 2008 i 2004 przez magazyn „The Banker” .

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi ponad 9800 placówek oraz zatrudnia ponad 165 tys. osób, stanem na koniec 2009 roku.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów
   Strefa dla prasy
pomoc