Komunikat prasowy

12.08.2009

„Płać kartą, bo warto” - ruszył program rabatowy dla posiadaczy kart Banku Pekao SA

Pekao SA zainaugurował program rabatowy „Płać kartą, bo warto" dostępny dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych Banku. Klienci korzystający z kart kredytowych, charge i najbardziej popularnych debetowych mogą liczyć na rabaty w ponad 200 punktach usługowych partnerów banku w całym kraju. Zniżki sięgają nawet do 30%.

Grono kilkudziesięciu firm, reprezentujących branże związane z aktywnym spędzaniem wolnego czasu i edukacją (np. Hotele OST Gromada, Orbis Travel, Ecco Holidays i Wakacje.pl, szkoła języków obcych Worldwide School, salon urody Beauty Boutique, Feniks - SPA w raju  itp.), oferuje zniżki dla Klientów Banku Pekao SA w swoich punktach w całej Polsce. Aby otrzymać rabat wystarczy, że przed dokonaniem płatności Klient poinformuje sprzedawcę o fakcie płatności kartą Banku Pekao SA.

Co bardzo istotne programem rabatowym objęte są wszystkie karty. Nawet standardowa, debetowa karta, wydawana do każdego rachunku Eurokonto daje dostęp do zniżek. Dzięki temu nie tylko posiadacze kart kredytowych mogą się cieszyć z tańszych zakupów.

- Uruchomiliśmy program rabatowy, aby zachęcić klientów do aktywnego korzystania ze wszystkich kart płatniczych. Chcemy pokazać, że bezpieczniej, wygodniej i taniej jest zapłacić kartą, niż szukać bankomatu. Mamy nadzieję, że klienci przekonają się do tej formy i chętnie będą korzystać z zaproponowanych rabatów" - mówi Janusz Zaręba, odpowiedzialny za rozwój programu w Banku Pekao SA.

Program rabatowy oprócz standardowych zniżek obejmuje również atrakcyjne promocje specjalne. Na początek dla Klientów Banku zostały przygotowane specjalne, wakacyjne dodatkowe rabaty w biurach podróży i hotelach. Oprócz tradycyjnych zniżek klienci płacąc kartami mogą skorzystać ze specjalnych ofert, m.in. „Szalony weekend w Berlinie" organizowany przez BP Gromada.

 Prezentacja wszystkich rabatów oraz specjalnych ofert przygotowanych dla Klientów Banku Pekao S.A. dostępna jest na stronie programu www.pekao.com.pl/rabat. Miejsca, w których klienci Pekao SA mogą otrzymać rabat są oznaczane specjalnymi naklejkami z logo banku informującymi o możliwości skorzystania z rabatu. Bank planuje rozwój programu i poszerzanie tej grupy o kolejnych usługodawców.

 

----------------------------------------------------------------

Bank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i wiodącym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 3 800 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA ma ponad 5 milionów klientów, a w swoim dorobku wiele nagród, m.in. trzykrotnie zdobył tytuł Best Bank in Poland w roku 2005, 2008 oraz 2009 przyznawany przez magazyn „Euromoney", nagrody Best Foreign Exchange Provider 2008 oraz Best Trade Finance Provider Poland 2008 magazynu Global Finance, Ruban D'Honneur w kategorii The CMS Business of the Year w ramach European Business Awards 2008, Best Emerging Market Bank in Poland 2006 magazynu „Global Finance" oraz dwukrotnie Bank of the Year in Poland magazynu „The Banker" (2004 i 2008 rok). Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, która jest obecna w 22 krajach, zatrudnia 170 tys. osób i obsługuje ponad 40 mln klientów w ponad 10 200 placówkach.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy, influercerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi na adres:

media@pekao.com.pl

Telefon dla dziennikarzy do osoby dyżurującej to: +48 22 524 51 48CO_CENTER
   Strefa dla prasy
pomoc