Komunikat prasowy

07.10.2010

Wyklikaj ratę kredytu z niższa marżą

Jesienna kampania „Wielka Wyprzedaż kredytów mieszkaniowych” to okazja dla wszystkich klientów zainteresowanych uzyskaniem kredytu hipotecznego, by informacje o kredytach znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej wykonanej w technologii 3D. Zaletą strony jest specjalny kalkulator kredytowy.

Strona www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl jest skierowana do wszystkich osób, które szukają informacji o kredytach hipotecznych. Klienci znajdą tam „Kredytowe ABC” – kompendium wiedzy napisane przystępnym, wolnym od żargonu bankowego, językiem. 

Są tam też informacje o ofercie Pekao, procedurze uzyskania kredytu, a także specjalny kalkulator kredytowy, który pozwoli szybko i wiarygodnie wyliczyć ratę kredytu -  wystarczy podać wartość nieruchomości,  okres trwania kredytu, zdecydować się na opcję z ubezpieczeniem lub bez.

Wybór kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych finansowych decyzji rodziny. Sam produkt nie jest wbrew pozorom skomplikowany i właśnie tak go przedstawiamy. Zachęcamy wszystkich, aby sami sprawdzili, zwłaszcza nasz kalkulator kredytowy, w którym  istnieje możliwość wyliczenia wysokości rat przy korzystaniu z dopłat w ramach programu Rodzina na swoim. – mówi Remigiusz Falkowski, Dyrektor Departamentu Bankowości Hipotecznej w Banku Pekao SA.

Uruchomienie strony zbiega się z wprowadzeniem wyjątkowej oferty kredytów. „Wielka wyprzedaż kredytów mieszkaniowych”, obowiązująca do końca listopada 2010 r., oznacza dla klientów specjalne promocyjne warunki cenowe - marżę od 1,59%, 0% prowizji, korzystne warunki wcześniejszej spłaty oraz finansowanie do 100% wartości nieruchomości. Bank Pekao SA gwarantuje też szybką decyzję kredytową, czego potwierdzeniem jest marcowy ranking Home Broker, w którym Pekao znalazł się w czołówce banków najszybciej przyznających kredyty.

Strona www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl  to kolejna innowacyjna inicjatywa Banku Pekao SA z wykorzystaniem dedykowanych stron internetowych. W lipcu 2010 r. inna strona internetowa Pekao - Pakietu Assistance www.awystarczylozadzwonic.pl została uznana przez Design Licks za „Site of the day”. Doceniono jej kreatywność, użyteczność i dbałość o szczegóły. Strona kredytów mieszkaniowych ma w równie przystępny i ciekawy sposób przybliżać klientom ofertę kredytów mieszkaniowych.

 

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów.

Bank Pekao SA w 2010 roku otrzymał tytuł "Najcenniejszej polskiej firmy 2009 r." tygodnika "Newsweek" i AT Kearney Czterokrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008, 2009 oraz 2010 przyznawany przez magazyn „Euromoney”, tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu „Global Finance”, a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku  2009, 2008 i 2004 przez magazyn „The Banker” .

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi ponad 9800 placówek oraz zatrudnia ponad 165 tys. osób, stanem na koniec 2009 roku.

 

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy, influercerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi na adres:

media@pekao.com.pl

Telefon dla dziennikarzy do osoby dyżurującej to: +48 22 524 51 48CO_CENTER
   Strefa dla prasy
pomoc