Komunikat prasowy

07.10.2010

Wyklikaj ratę kredytu z niższa marżą

Jesienna kampania „Wielka Wyprzedaż kredytów mieszkaniowych” to okazja dla wszystkich klientów zainteresowanych uzyskaniem kredytu hipotecznego, by informacje o kredytach znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej wykonanej w technologii 3D. Zaletą strony jest specjalny kalkulator kredytowy.

Strona www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl jest skierowana do wszystkich osób, które szukają informacji o kredytach hipotecznych. Klienci znajdą tam „Kredytowe ABC” – kompendium wiedzy napisane przystępnym, wolnym od żargonu bankowego, językiem. 

Są tam też informacje o ofercie Pekao, procedurze uzyskania kredytu, a także specjalny kalkulator kredytowy, który pozwoli szybko i wiarygodnie wyliczyć ratę kredytu -  wystarczy podać wartość nieruchomości,  okres trwania kredytu, zdecydować się na opcję z ubezpieczeniem lub bez.

Wybór kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych finansowych decyzji rodziny. Sam produkt nie jest wbrew pozorom skomplikowany i właśnie tak go przedstawiamy. Zachęcamy wszystkich, aby sami sprawdzili, zwłaszcza nasz kalkulator kredytowy, w którym  istnieje możliwość wyliczenia wysokości rat przy korzystaniu z dopłat w ramach programu Rodzina na swoim. – mówi Remigiusz Falkowski, Dyrektor Departamentu Bankowości Hipotecznej w Banku Pekao SA.

Uruchomienie strony zbiega się z wprowadzeniem wyjątkowej oferty kredytów. „Wielka wyprzedaż kredytów mieszkaniowych”, obowiązująca do końca listopada 2010 r., oznacza dla klientów specjalne promocyjne warunki cenowe - marżę od 1,59%, 0% prowizji, korzystne warunki wcześniejszej spłaty oraz finansowanie do 100% wartości nieruchomości. Bank Pekao SA gwarantuje też szybką decyzję kredytową, czego potwierdzeniem jest marcowy ranking Home Broker, w którym Pekao znalazł się w czołówce banków najszybciej przyznających kredyty.

Strona www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl  to kolejna innowacyjna inicjatywa Banku Pekao SA z wykorzystaniem dedykowanych stron internetowych. W lipcu 2010 r. inna strona internetowa Pekao - Pakietu Assistance www.awystarczylozadzwonic.pl została uznana przez Design Licks za „Site of the day”. Doceniono jej kreatywność, użyteczność i dbałość o szczegóły. Strona kredytów mieszkaniowych ma w równie przystępny i ciekawy sposób przybliżać klientom ofertę kredytów mieszkaniowych.

 

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów.

Bank Pekao SA w 2010 roku otrzymał tytuł "Najcenniejszej polskiej firmy 2009 r." tygodnika "Newsweek" i AT Kearney Czterokrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008, 2009 oraz 2010 przyznawany przez magazyn „Euromoney”, tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu „Global Finance”, a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku  2009, 2008 i 2004 przez magazyn „The Banker” .

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi ponad 9800 placówek oraz zatrudnia ponad 165 tys. osób, stanem na koniec 2009 roku.

 

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów
   Strefa dla prasy
pomoc