Komunikat prasowy

02.03.2017

Ruszyła II edycja konkursu „PeoPay z Masterpass”. Do wygrania vouchery do sklepów internetowych na kwotę 50 złotych.

Do końca marca br. będzie trwać II edycja konkursu „PeoPay z Masterpass”. Mogą w nim brać udział wszyscy użytkownicy PeoPay. Do wygrania vouchery na kwotę 50 złotych do jednego ze sklepów internetowych: Media Markt, Decathlon, Costa Coffe, inbook.pl,  czy Gino Rossi.

Użytkownicy, którzy do końca marca br. zrobią zakupy za min. 10 złotych w dowolnym sklepie internetowym za pomocą PeoPay z Masterpass, mogą wygrać voucher na kwotę 50 złotych do wybranego sklepu internetowego tj. Media Markt, Decathlon, Costa Coffe, inbook.pl, czy Gino Rossi. Aby wygrać voucher wystarczy zapłacić za zakupy przy pomocy portmonetki Masterpass połączonej z aplikacją płatności mobilnych PeoPay. Następnie należy zarejestrować transakcję na formularzu konkursowym dostępnym na dedykowanej stronie www.PeoPayMasterpass.pl oraz wybrać bon do jednego z pięciu sklepów i odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe. Informacja o wygranej zostanie przesłana na adres mailowy.

Jak dokonać płatności PeoPay w ramach Masterpass? Jeśli robimy zakupy na komputerze lub tablecie, to po wybraniu płatności Masterpass należy smartfonem z aplikacją PeoPay zeskanować kod QR z ekranu komputera bądź tabletu, a następnie zatwierdzić transakcję w telefonie. Jeśli natomiast będziemy chcieli zrealizować transakcję na smartfonie, to po kliknięciu na płatność Masterpass, zostanie wyświetlony ekran w aplikacji PeoPay ze szczegółami transakcji, który należy zatwierdzić kodem ePIN.

Aplikacja płatności mobilnych PeoPay dostępna jest dla klientów Banku Pekao SA. Obecnie dzięki PeoPay można płacić w ponad 465 tys. terminali płatniczych w Polsce (czyli ponad 90,5% wszystkich terminali) oraz w blisko 6 milionach terminali na świecie, a także większości sklepów internetowych w kraju i w 300 tys. sklepów internetowych za granicą, w których dostępny jest Masterpass.

 


Bank Pekao SA działa od 85 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec 2016 r. na poziomie 17,6%).

Pozycję nr 1 Banku Pekao SA w Polsce i wśród największych banków europejskich potwierdziły wyniki testów warunków skrajnych oraz przeglądu jakości aktywów (AQR).

Bank Pekao SA jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Zarówno w 2016, jak i w 2015 r. Bank zdobył Złotego Bankiera w kategorii Innowacja za wdrożenie mobilnych płatności PeoPay HCE oraz karty wielowalutowej. Według magazynu EMEA Finance, Bank otrzymał tytuł „Most innovative Bank in CEE & CIS”. Lubelska KULkarta - legitymacja studencka z funkcją płatniczą – efekt współpracy Banku z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim otrzymała przyznawaną w Londynie nagrodę Contactless & Mobile Awards 2016.

Na polu bankowości korporacyjnej w 2016 roku, Bank Pekao obronił tytuł Innowatora Roku w obszarze bankowości transakcyjnej w międzynarodowym rankingu magazynu Global Finance. Niezależni eksperci docenili Umowę Generalną, czyli najszerszy na rynku katalog produktów i usług bankowych, zintegrowany w jeden pakiet. Umowa Generalna została nagrodzona również Złotym Godłem Quality International 2016.

Bankowość Prywatna Banku Pekao SA uznana ostała za najlepszą w Polsce przez międzynarodowe miesięczniki finansowe: The Banker i Professional Wealth Management oraz Global Finance.

 

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy, influercerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi na adres:

media@pekao.com.pl

Telefon dla dziennikarzy do osoby dyżurującej to: +48 22 524 51 48CO_CENTER
   Strefa dla prasy
pomoc