Komunikat prasowy

06.07.2017

Bank Pekao S.A. partnerem strategicznym polsko- amerykańskiego pikniku wojskowego

W czwartek 6 lipca br. w związku z wizytą Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce na błoniach stadionu PGE Narodowy w Warszawie, odbędzie się polsko-amerykański piknik wojskowy organizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej, Ambasadę USA w Warszawie oraz PGE Narodowy. Bank Pekao S.A. jest jednym z partnerów strategicznych tego wydarzenia.

Podczas pikniku zostanie zaprezentowane uzbrojenie wojsk polskich i amerykańskich, nie zabraknie też inscenizacji grup rekonstrukcyjnych oraz występów polskich i amerykańskich artystów. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00 bezpośrednio po przemówieniu Prezydenta USA Donalda Trumpa i potrwa do godz. 20.00. Natomiast przemówienie Prezydenta USA Donalda Trumpa, które równocześnie będzie pierwszym publicznym wystąpieniem Prezydenta USA w Europie, rozpocznie się o godz. 13.00 na Placu Krasińskich w Warszawie.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 


Bank Pekao SA działa od 88 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec pierwszego kwartału 2017 r. na poziomie 17,8%).

Bank Pekao SA jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Zarówno w 2016, jak i w 2015 r. Bank zdobył Złotego Bankiera w kategorii Innowacja za wdrożenie mobilnych płatności PeoPay HCE oraz karty wielowalutowej. Według magazynu EMEA Finance, Bank otrzymał tytuł „Most innovative Bank in CEE & CIS”. Lubelska KULkarta - legitymacja studencka z funkcją płatniczą – efekt współpracy Banku z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim otrzymała przyznawaną w Londynie nagrodę Contactless & Mobile Awards 2016.

Na polu bankowości korporacyjnej w 2016 roku, Bank Pekao obronił tytuł Innowatora Roku w obszarze bankowości transakcyjnej w międzynarodowym rankingu magazynu Global Finance. Niezależni eksperci docenili Umowę Generalną, czyli najszerszy na rynku katalog produktów i usług bankowych, zintegrowany w jeden pakiet. Umowa Generalna została nagrodzona również Złotym Godłem Quality International 2016.

Bankowość Prywatna Banku Pekao SA uznana ostała za najlepszą w Polsce przez międzynarodowe miesięczniki finansowe: The Banker i Professional Wealth Management oraz Global Finance.

 

Do pobrania

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy, influercerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi na adres:

media@pekao.com.pl

Telefon dla dziennikarzy do osoby dyżurującej to: +48 22 524 51 48CO_CENTER
   Strefa dla prasy
pomoc