Komunikat prasowy

12.12.2017

Bank Pekao S.A. wyróżniony certyfikatem Perły Polskiej Gospodarki

Bank Pekao S.A. otrzymał certyfikat Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Sektora Finansowego. Został on przyznany  za prowadzenie konsekwentnej polityki i realizację strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. 

Wyróżnienie zostało wręczone 24 listopada podczas gali miesięcznika Polish Market. Miesięcznik od 15 lat jest organizatorem rankingu. Patronat honorowy nad nim objął Jarosław Gowin, Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki opracowywany jest przez  pracowników Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 


Bank Pekao SA działa od 88 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec trzeciego kwartału 2017 r. na poziomie 16,5%).

 

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy, influercerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi na adres:

media@pekao.com.pl

Telefon dla dziennikarzy do osoby dyżurującej to: +48 22 524 51 48CO_CENTER
   Strefa dla prasy
pomoc