Komunikat prasowy

15.12.2017

Nawet 150 złotych do wygrania w promocji Banku Pekao S.A. - „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”

Do końca lutego 2018 roku trwa promocja „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”. Do wygrania nawet 150 zł dla nowych użytkowników PeoPay i 100 zł dla dotychczasowych klientów korzystających z aplikacji mobilnych Banku. Każdy kto spełni warunki promocji otrzyma e-karty na zakupy w sklepie internetowym Empik.

Osoby, które do końca lutego przyszłego roku zarejestrują się na stronie www.peopaymasterpass.pl i zainstalują nową aplikację PeoPay otrzymają nagrody. Nagrodami są elektroniczne e-karty na zakupy w sklepie internetowym Empik w terminie do 31.07.2018 roku. Jak zdobyć e-kartę? Są trzy możliwości: zakupy z aplikacją PeoPay z Masterpass, aktywacja aplikacji lub jej polecenie. Żeby otrzymać e-kartę na kwotę 25 złotych, wystarczy zrobić zakupy w sklepie internetowym płacąc aplikacją PeoPay z Masterpass za minimum 10 złotych. Klienci, którzy nie korzystali wcześniej z aplikacji PeoPay ani aplikacji mobilnej Pekao24 za aktywację PeoPay i pierwsze logowanie otrzymają e-kartę w wysokości 50 złotych. Z kolei, za skuteczne polecenie aktywacji aplikacji PeoPay, uczestnicy promocji, otrzymają nawet 75 zł. Aby polecić nową aplikację PeoPay wystarczy zarejestrować się do promocji i przekazać indywidualny kod polecenia. Jeśli polecona osoba wpisze ten kod podczas rejestracji i aktywuje aplikację PeoPay, polecenie będzie skuteczne i e-karta na 25 zł trafi do polecającego.

PeoPay to nowa aplikacja mobilna Banku Pekao S.A. To pierwsza aplikacja w kraju, która wykorzystuje biometrię do potwierdzania transakcji, pozwala na płacenie za granicą w obcej walucie oraz umożliwia płatność za zakupy internetowe bezpośrednio w telefonie. Została tak zaprojektowana, aby klient miał od razu dostęp do najpotrzebniejszych funkcji rachunku osobistego. To wszystko w otoczeniu dobrze dopracowanego i przyjaznego interfejsu.

Najnowszą wersję PeoPay można pobrać ze strony www.impekao24.pl. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemami Android i iOS.

 


Bank Pekao SA działa od 88 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec trzeciego kwartału 2017 r. na poziomie 16,5%).

Bank Pekao SA jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Zarówno w 2016, jak i w 2015 r. Bank zdobył Złotego Bankiera w kategorii Innowacja za wdrożenie mobilnych płatności PeoPay HCE oraz karty wielowalutowej. Według magazynu EMEA Finance, Bank otrzymał tytuł „Most innovative Bank in CEE & CIS”. Lubelska KULkarta - legitymacja studencka z funkcją płatniczą – efekt współpracy Banku z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim otrzymała przyznawaną w Londynie nagrodę Contactless & Mobile Awards 2016.

Na polu bankowości korporacyjnej w 2016 roku, Bank Pekao obronił tytuł Innowatora Roku w obszarze bankowości transakcyjnej w międzynarodowym rankingu magazynu Global Finance. Niezależni eksperci docenili Umowę Generalną, czyli najszerszy na rynku katalog produktów i usług bankowych, zintegrowany w jeden pakiet. Umowa Generalna została nagrodzona również Złotym Godłem Quality International 2016.

Bankowość Prywatna Banku Pekao SA uznana ostała za najlepszą w Polsce przez międzynarodowe miesięczniki finansowe: The Banker i Professional Wealth Management oraz Global Finance.

 

Do pobrania

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy, influercerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi na adres:

media@pekao.com.pl

Telefon dla dziennikarzy do osoby dyżurującej to: +48 22 524 51 48CO_CENTER
   Strefa dla prasy
pomoc