Bankowość MŚP

10. 04. 17

Lubelscy przedsiębiorcy inwestują i wdrażają innowacje

Przedsiębiorcy z Lubelszczyzny rekordowo wysoko w skali kraju oceniają zatrudnienie oraz długość oczekiwania na zapłatę, takie wnioski płyną z siódmej edycji „Raportu o Sytuacji Mikro i Małych Firm” przygotowanego przez Bank Pekao S.A. Nastroje właścicieli sukcesywnie się polepszają.

07. 04. 17

Co czwarta firma eksportuje w województwie lubuskim

Co czwarta mikro i mała firma eksportuje w województwie lubuskim. To rekordowy wynik w kraju. Duży odsetek firm prowadzi inwestycje. Gorzej jest z wprowadzaniem innowacji. Takie wnioski płyną z siódmego już „Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2016” przygotowanego przez ekspertów Banku Pekao SA.

06. 04. 17

Przedsiębiorcy z Dolnego Śląska więcej wydają na inwestycje

Siódma edycja „Raportu o Sytuacji Mikro i Małych Firm” przygotowanego przez Bank Pekao S.A pokazała, że na Dolnym Śląsku jest większy odsetek eksportujących firm niż średnio w kraju. W roku 2016 odsetek inwestujących firm był na Dolnym Śląsku niższy niż w Polsce, ale nakłady na inwestycje okazały się wyższe.

05. 04. 17

Warmia i Mazury województwem innowatorów

Przedsiębiorcy z Warmii i Mazur z optymizmem patrzą w przyszłość - takie wnioski płyną z siódmej edycji „Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2016” Banku Pekao SA. Pod względem nastrojów, przedsiębiorcy z województwa są w połowie klasyfikacji krajowej. ...

04. 04. 17

Co drugi przedsiębiorca z Wielkopolski inwestuje

W Wielkopolsce inwestuje co drugi  przedsiębiorca – takie wnioski płyną z siódmej edycji „Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2016” Banku Pekao SA. Przedsiębiorcy coraz więcej eksportują i stawiają na naukę języków obcych.

29. 03. 17

Rośnie odsetek eksportujących mikro i małych firm w Łódzkiem

Siódma edycja „Raportu o Sytuacji Mikro i Małych Firm” przygotowanego przez Bank Pekao S.A. pokazała że w województwie łódzkim sukcesywnie przybywa eksporterów. Najwięcej inwestują właściciele firm z podregionu sieradzkiego. ...

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów
Biuro Komunikacji
Bank Pekao S.A.

mobile: +48727413508
   Strefa dla prasy
pomoc