Działalność społeczna (CSR)

16. 12. 16

Bank Pekao S.A. w portfelu spółek odpowiedzialnych (RESPECT Index)

Bank Pekao S.A. znalazł się w składzie X edycji indeksu spółek odpowiedzialnych - RESPECT Index prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółki odpowiedzialne społecznie to instytucje, które działają zgodnie z najlepszymi standardami zarządzania w zakresie ładu korporacyjnego, informacyjnego i relacji inwestorskich.

17. 11. 16

Kulturalna jesień z Bankiem Pekao SA

TANSMAN FESTIVAL w Łodzi, Gorzowskie Spotkania Teatralne, koncert „Serce za Serce” w Zabrzu, „Carmen” w Teatrze Wielkim w Poznaniu, spektakle w Teatrze Polskim we Wrocławiu, nowa odsłona Pekao Project Room w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie to jesienne wydarzenia kulturalne, które wspiera Bank Pekao SA. ...

14. 11. 16

Wystawa Bartosza Kokosińskiego w Bank Pekao Project Room

Do 4 grudnia będzie można oglądać wystawę Bartosza Kokosińskiego Moment ścinający kołek zorganizowaną w ramach projektu Bank Pekao Project Room w Centrum Sztuki Współczesnej. Kokosiński zabiera głos w dyskusji o przestrzeni wystawienniczej, jak i przestrzeni do pracy dla artysty. ...

24. 10. 16

Nowa odsłona Bank Pekao Project Room – wystawa Anity Mikas w Centrum Sztuki Współczesnej

Do 6 listopada będzie można oglądać wystawę Anity Mikas Dlatego, że wioska jest mała, można z niej zobaczyć więcej świata, zorganizowaną w ramach programu Bank Pekao Project Room w Centrum Sztuki Współczesnej.

20. 10. 16

20 lat Festiwalu Tansman ze wsparciem Banku Pekao SA

Do 2 grudnia potrwa Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Indywidualności Muzycznych Tansman odbywający się w Łodzi. W tym roku Festiwal obchodzi jubileusz 20-lecia. Jest to jednocześnie 20-lecie współpracy z Bankiem Pekao SA, który sponsoruje to wyjątkowe przedsięwzięcie od samego początku.

05. 09. 16

Rusza Pekao Szczecin Open i kolejna edycja programu treningowego dla najmłodszych

12 września br. rusza Pekao Szczecin Open - największy i najważniejszy turniej tenisowy w Polsce. Na korty po zwycięstwo powracają tenisiści, którym w ubiegłym roku nie udało się zdobyć upragnionego pierwszego miejsca.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów
Biuro Komunikacji
Bank Pekao S.A.

tel. : +48225245148
   Strefa dla prasy
pomoc