Działalność społeczna (CSR)

24. 10. 16

Nowa odsłona Bank Pekao Project Room – wystawa Anity Mikas w Centrum Sztuki Współczesnej

Do 6 listopada będzie można oglądać wystawę Anity Mikas Dlatego, że wioska jest mała, można z niej zobaczyć więcej świata, zorganizowaną w ramach programu Bank Pekao Project Room w Centrum Sztuki Współczesnej.

20. 10. 16

20 lat Festiwalu Tansman ze wsparciem Banku Pekao SA

Do 2 grudnia potrwa Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Indywidualności Muzycznych Tansman odbywający się w Łodzi. W tym roku Festiwal obchodzi jubileusz 20-lecia. Jest to jednocześnie 20-lecie współpracy z Bankiem Pekao SA, który sponsoruje to wyjątkowe przedsięwzięcie od samego początku.

05. 09. 16

Rusza Pekao Szczecin Open i kolejna edycja programu treningowego dla najmłodszych

12 września br. rusza Pekao Szczecin Open - największy i najważniejszy turniej tenisowy w Polsce. Na korty po zwycięstwo powracają tenisiści, którym w ubiegłym roku nie udało się zdobyć upragnionego pierwszego miejsca.

29. 07. 16

Bank Pekao wspiera wakacyjne festiwale teatralne, filmowe i muzyczne

W miesiącach letnich Bank Pekao wspiera festiwale zlokalizowane w różnych wakacyjnych zakątkach kraju – Przystanek Woodstock, Festiwal Szekspirowski oraz Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi”.

30. 06. 16

Bez gotówki na Festiwalu Woodstock

Podczas 22. Festiwalu Woodstock Bank Pekao zachęca do płacenia kartami i aplikacją płatności mobilnych. Bank przygotował woodstockowe nagrody dla płacących bezgotówkowo oraz kartę debetową z najnowszym wizerunkiem Przystanku Woodstock.

27. 06. 16

Bank Pekao S.A. wspiera przedsiębiorstwa społeczne. Rusza druga edycja programu Społeczny Startup

Rusza II edycja programu Społeczny StartUp, realizowanego przez Fundację Ashoka i UniCredit Foundation, we współpracy z Bankiem Pekao S.A. Kolejne innowacyjne przedsiębiorstwa społeczne dostaną wsparcie w formie doradztwa i grantów rozwojowych.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów
Biuro Komunikacji
Bank Pekao S.A.

tel. : +48225245148
   Strefa dla prasy
pomoc