Działalność społeczna (CSR)

20. 10. 16

20 lat Festiwalu Tansman ze wsparciem Banku Pekao SA

Do 2 grudnia potrwa Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Indywidualności Muzycznych Tansman odbywający się w Łodzi. W tym roku Festiwal obchodzi jubileusz 20-lecia. Jest to jednocześnie 20-lecie współpracy z Bankiem Pekao SA, który sponsoruje to wyjątkowe przedsięwzięcie od samego początku.

05. 09. 16

Rusza Pekao Szczecin Open i kolejna edycja programu treningowego dla najmłodszych

12 września br. rusza Pekao Szczecin Open - największy i najważniejszy turniej tenisowy w Polsce. Na korty po zwycięstwo powracają tenisiści, którym w ubiegłym roku nie udało się zdobyć upragnionego pierwszego miejsca.

29. 07. 16

Bank Pekao wspiera wakacyjne festiwale teatralne, filmowe i muzyczne

W miesiącach letnich Bank Pekao wspiera festiwale zlokalizowane w różnych wakacyjnych zakątkach kraju – Przystanek Woodstock, Festiwal Szekspirowski oraz Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi”.

30. 06. 16

Bez gotówki na Festiwalu Woodstock

Podczas 22. Festiwalu Woodstock Bank Pekao zachęca do płacenia kartami i aplikacją płatności mobilnych. Bank przygotował woodstockowe nagrody dla płacących bezgotówkowo oraz kartę debetową z najnowszym wizerunkiem Przystanku Woodstock.

27. 06. 16

Bank Pekao S.A. wspiera przedsiębiorstwa społeczne. Rusza druga edycja programu Społeczny Startup

Rusza II edycja programu Społeczny StartUp, realizowanego przez Fundację Ashoka i UniCredit Foundation, we współpracy z Bankiem Pekao S.A. Kolejne innowacyjne przedsiębiorstwa społeczne dostaną wsparcie w formie doradztwa i grantów rozwojowych.

31. 05. 16

Andrzej Wajda laureatem nagrody im. Jana Parandowskiego Polskiego PEN Clubu. Fundatorem nagrody jest Bank Pekao S.A.

30 maja br. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagrody im. Jana Parandowskiego Polskiego PEN Clubu. Tegorocznym laureatem został Andrzej Wajda. Wyłącznym fundatorem nagrody jest Bank Pekao S.A., który od 2006 roku współpracuje z Polskim PEN Clubem.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów
Biuro Komunikacji
Bank Pekao S.A.

tel. : +48225245148
   Strefa dla prasy
pomoc