Komunikat prasowy

09.10.2020

1000 zł dla przedsiębiorców z Bankiem Pekao

Bank Pekao startuje z kolejną edycją promocji, w której mikroprzedsiębiorcy za aktywne korzystanie z produktów banku mogą zdobyć nawet 1000 zł premii. Pekao w swojej ofercie proponuje również terminal płatniczy na preferencyjnych warunkach, dzięki czemu można z niego korzystać bez opłat przez 18 kolejnych miesięcy.

Mikroprzedsiębiorcy, którzy założą zdalnie konto firmowe i będą aktywnie korzystać z produktów bankowych mogą otrzymać nawet 1000 zł zwrotu na konto. Do zdobycia tej kwoty wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym z nich jest założenie Konta Przekorzystnego Biznes, dzięki czemu klient może zyskać 200 zł. Następnie przy pomocy nowego rachunku należy w terminie do trzech pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonać: trzy przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie, jeden przelew (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę min. 200 zł. oraz min. jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 50 zł wydaną do rachunku kartą debetową Mastercard.

Spełnienie powyższych warunków oraz otwarcie rachunku poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay upoważnia klienta do odebrania dodatkowych 100 zł. Natomiast za zawarcie umowy z bankiem o terminal płatniczy i przyjęcie przez trzy kolejne miesiące od otwarcia rachunku płatności na min. 500 zł. gwarantuje klientowi kolejne 200 zł. Następne 300 zł zostanie dopisane do konta mikroprzedsiębiorcy za skorzystanie z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej w terminie sześciu miesięcy od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes. Ostatnie 200 zł zostanie przyznane klientowi za aktywne korzystanie z opcji wymiany walut – wystarczy w ciągu trzech miesięcy od założenia rachunku wykonać transakcje na równowartość min. 20 000 zł.

- Bonus w postaci „1000 zł premii dla firm” to nasza zachęta dla mikroprzedsiębiorców do aktywnego bankowania. Korzysta z niej już wielu właścicieli firm, dlatego postanowiliśmy przedłużyć promocję. Klienci, którzy decydują się na nasze usługi i chętnie wykonują transakcje,  szybko spełniają jej warunki - mówi Marcin Kołakowski, Dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

To już trzecia edycja promocji dla nowych klientów, z której skorzystać mogą osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadają w Banku Pekao konta firmowego. Oferta promocyjna potrwa do końca grudnia.

 

 

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ok. 235 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,6 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy i influencerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi.

Klaudia Klimkowska
Bankowość detaliczna

tel. : +48 571 399 589
CO_CENTER