Komunikat prasowy

23.10.2018

Ruszyła kampania promocyjna aplikacji PeoPay. Do wygrania 150 zł za zakupy

23 października ruszyła kolejna promocja aplikacji mobilnej Banku Pekao S.A. „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”, w ramach której można zyskać nawet 150 zł. Zasady otrzymania nagrody są naprawdę proste. Wystarczy pobrać aplikację, zrobić minimum jedną transakcję i polecić aplikację PeoPay swoim znajomym.

Promocja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji PeoPay, jak i aktualnych użytkowników. Klienci bez aplikacji PeoPay w ramach promocji mogą otrzymać do 150 zł na zakupy do jednego z wybranych sklepów empik.com lub H&M. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay, wykonać co najmniej 1 transakcję za minimum 10 zł i polecić aplikację swoim znajomym. Wynagradzane są maksymalnie cztery polecenia. W przypadku warunku wykonania transakcji, klient ma do wyboru trzy możliwości: może zapłacić w sklepie stacjonarnym zbliżeniowo aplikacją PeoPay, skorzystać z płatności Apple Pay lub w Internecie z wykorzystaniem funkcji Masterpass.

Użytkownicy aplikacji PeoPay również mogą wziąć aktywny udział w promocji i zyskać do 100 zł za skuteczne polecenie aplikacji maksymalnie czterem osobom.

Jak przystąpić do promocji? Wystarczy, by klient zarejestrował się na dedykowanej stronie promocji www.peopaymasterpass.pl, wybrał sklep, do którego chce otrzymać e-karty, wyraził odpowiednie zgody na przetwarzanie danych i udział w promocji. Teraz może już pobrać aplikację, robić transakcje i polecać PeoPay swoim znajomym. Promocja obowiązuje do 31.12.2018 roku i co najważniejsze, nie ma ograniczonej puli nagród.

 

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest klientem banku. Bank Pekao S.A. należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek należących do grona krajowych liderów w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Bank - zatrudniając ponad 15 000 osób - jest jednym z większych pracodawców w Polsce.

Historia Pekao S.A. to historia polskiej bankowości: jako pierwszy bank uruchomił w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, uruchomił biuro maklerskie, zastosował w praktyce biometrię w bankowości.

Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - notowany w ramach indeksu WIG20.

Bank Pekao S.A jest częścią grupy PZU – największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy i influencerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi.

CO_CENTER