Komunikat prasowy

13.10.2020

„Październik miesiącem oszczędności” – specjalna oferta dla przenoszących kredyty do Banku Pekao

Bank Pekao wprowadził specjalne warunki cenowe pożyczki na spłatę zobowiązań w innych bankach.  Maksymalna kwota finansowania to nawet 200 tys. zł z okresem kredytowania do 10 lat. W każdym oddziale banku, a także podczas rozmowy telefonicznej z doradcą lub na infolinii, klienci mogą sprawdzić, ile zaoszczędzą na racie, jeśli przeniosą swoje kredyty do Banku Pekao.

W przypadku, gdy zobowiązania przenoszone z innych banków będą wyższe niż 10 tys. zł, klient nie zapłaci prowizji od środków przenoszonych do Banku Pekao (RRSO 9,78%). Korzystając z oferty może otrzymać dodatkowe pieniądze na dowolny cel, indywidualnie dopasować okres kredytowania i ustalić dogodny termin spłaty raty. Klient może wybrać opcję pożyczki z karencją w spłacie, dzięki czemu ma szansę odetchnąć od płacenia rat przez 3 miesiące.

Wnioskując o pożyczkę, klienci z wpływami na rachunek w Banku Pekao zazwyczaj nie muszą dostarczać żadnych dokumentów o dochodach. Posiadanie konta w Banku Pekao nie jest jednak wymogiem, aby skorzystać z oferty. W przypadku nowych klientów, wystarczy, że przedstawią historię rachunku z wpływami wynagrodzenia. Można ją wydrukować podczas spotkania z doradcą na samoobsługowym terminalu w placówce banku.

Klienci posiadający w Banku Pekao rachunek i otrzymujący na niego wpływy środków, mogą  otrzymać pożyczkę KLIK Gotówka przez internet, dostępną w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Klient może uzyskać zdalnie finansowanie w kwocie 70 tys. zł i nie musi udawać się do oddziału. Pieniądze z pożyczki przelewane są przez bank na rachunek klienta w ciągu 30 sekund od akceptacji umowy. Klient może przeznaczyć je na spłatę swoich kredytów lub wykorzystać na dowolny cel.

Dzięki naszej ofercie na konsolidację, klient może ponosić niższe koszty kredytu. Warto przenieść do nas raty swoich zobowiązań i zamienić je w jedną pożyczkę. Istnieje możliwość spłaty dowolnych kredytów m.in. kredytów gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych czy debetu w koncie, które klient ma w innych bankach – mówi Wojciech Werochowski, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

 

 

 

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ok. 235 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,6 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy i influencerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi.

Klaudia Klimkowska
Bankowość detaliczna

tel. : +48 571 399 589