Komunikat prasowy

10.11.2020

Bank Pekao z listopadową ofertą kredytów mieszkaniowych

Osoby planujące zakup mieszkania, mogą skorzystać w tym miesiącu ze specjalnych warunków kredytu hipotecznego w Banku Pekao. Wybierając ofertę z ubezpieczeniem spłaty kredytu, podczas Dni Otwartych Kredytu Mieszkaniowego, nie zapłacą prowizji. Wniosek kredytowy mogą złożyć całkowicie zdalnie.

Zakup własnego mieszkania lub budowa domu to decyzja na lata, ale nie warto z nią zwlekać – w tym miesiącu Bank Pekao pod hasłem Dni Otwartych Kredytu Mieszkaniowego ma dla klientów specjalną ofertę. Klient może skorzystać z niej, nie ruszając się z domu. Wystarczy, że zgłosi się do banku przez internetowy formularz informacyjny na stronie promocji, następnie maksymalnie do końca listopada złoży wniosek o złotowy kredyt hipoteczny lub budowlano-hipoteczny z RRSO 3,34% i najpóźniej do 14 lutego 2021 r. podpiszą umowę kredytu. Może to zrobić online lub w dowolnym oddziale Banku Pekao. Opłaca się spieszyć, ponieważ dzięki specjalnej ofercie z ubezpieczeniem spłaty kredytu (CPI) istnieje możliwość wyboru marży podstawowej w opcji z prowizją 0% lub 1,25%. Bank może objąć finansowaniem nawet 85% wartości nieruchomości.

Klient może dostosować kredyt mieszkaniowy do swoich oczekiwań. W ustaleniu wysokości raty pomoże mu kalkulator online „Szybka rata” do którego odnosi strona internetowa poświęcona promocji. Osoba ubiegająca się o kredyt może liczyć na kompleksowe wsparcie eksperta kredytowego, również w sposób zdalny. Skan wniosku i potrzebnych dokumentów może przesłać w formie elektronicznej lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. Już po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, klient zapraszany jest do oddziału by zawrzeć umowę na finansowanie swojego lokum.

Może wydawać się, że w dobie pandemii otrzymanie kredytu hipotecznego jest bardzo trudne. Nic bardziej mylnego. Nieustannie pomagamy klientom spełniać marzenia o własnym domu lub mieszkaniu. Zdajemy sobie sprawę, że teraz, kiedy tak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest ograniczenie przemieszczania się, możliwość złożenia wniosku i elektronicznego przekazania wymaganych dokumentów z domu jest dla klientów szczególnie istotna – mówi Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Banku Pekao S.A.

Aby otrzymać promocyjne warunki kredytu podczas dni otwartych, klient musi posiadać lub zawrzeć umowę o rachunek osobisty wraz z kartą debetową zasilany regularnymi miesięcznymi wpływami, posiadać lub nabyć kartę kredytową, aktywować dostęp do bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay, wyrazić zgody marketingowe i zakupić ubezpieczenie spłaty kredytu (CPI) dla oferty z ubezpieczeniem oraz nabyć ubezpieczenie nieruchomości od ognia, i innych zdarzeń losowych z oferty banku.

 

Więcej informacji na stronie:

https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/wlasne-mieszkanie-lub-dom/kh-dni-otwarte.html

 

 

 

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ok. 235 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,6 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

NARZĘDZIA
   Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy i influencerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi.

Klaudia Klimkowska
Bankowość detaliczna

tel. : +48 571 399 589