KOMUNIKAT PRASOWY

09.06.2021

Bank Pekao w nowej promocji nagradza za płatności kartami Visa

Co miesiąc od czerwca do końca września, klienci Banku Pekao płacący kartami Visa mogą zgarnąć nowe atrakcyjne nagrody w postaci e-kart podarunkowych na zakupy w sklepach Biedronka, H&M, Hebe i Empik.

W każdym z czterech miesięcznych etapów promocji, pierwszych 2300 uczestników, którzy spełnią jej warunki, otrzyma nagrodę w formie e-karty podarunkowej do zrealizowania w określonym sklepie. W czerwcu klienci Banku Pekao za aktywne korzystanie z karty Visa mogą zdobyć e-karty do sklepów Biedronka. W lipcu do wygrania są e-karty do drogerii online Hebe.pl. W sierpniu klienci mogą zgarnąć e-karty do sklepu internetowego Empik.com. We wrześniu natomiast mogą zdobyć e-karty podarunkowe do sklepu odzieżowego H&M, które można wykorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym.

Aby wziąć udział w promocji, we wszystkich etapach, wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie https://www.visa.pl/pekao. Następnie, żeby powalczyć o nagrodę w danym miesiącu, trzeba wykonać kartą Visa Banku Pekao minimum trzy transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 10 zł każda. Mogą to być dowolne płatności w sklepach tradycyjnych lub w internecie.

Dla osób, które aktywnie korzystają z kart płatniczych, spełnienie warunków promocji jest bardzo łatwe i szybkie do wykonania. By mieć szansę co miesiąc na zdobycie nagrody, wystarczy tylko raz się zarejestrować, a później po prostu płacić kartą za codzienne zakupy. Wybraliśmy takich partnerów promocji, aby nagrody były zróżnicowane i atrakcyjne dla szerokiego grona klientów banku. Ze względu na to, że są w formie e-kart podarunkowych, są też łatwo dostępne do zrealizowania – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą i Segmentami Klientów w Banku Pekao.

Promocja potrwa do końca września br. Jej szczegółowe zasady opisane są w regulaminie, dostępnym na stronie https://www.visa.pl/pekao.

 

 

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 230 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,7 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

NARZĘDZIA
  Kontakt dla mediów

Bank Pekao zaprasza do współpracy dziennikarzy i influencerów.
Aby zapewnić odpowiednią jakość i sprawność obsługi zapytań mediów, prosimy o kontakt drogą mailową wraz ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny udzielenia odpowiedzi.

Karolina Maciaszek
Kierownik Biura Komunikacji Korporacyjnej

tel.: +48 727 413 379
Paweł Jurek
Rzecznik Prasowy

tel.: +48 571 398 741